Çözüm Bilgisayar ve Yazılım    
select
 
Anasayfa Hakkımızda Çözümlerimiz Referanslarımız Dökümanlar Haberler İletişim
 
Haberler
Konu : 2010

Haber : Türkiye'de Meyve Suları pazarında köklü ve büyük kuruluşlardan biri olan Bursa AROMA Meyve Suları A.Ş., depo otomasyon projesinde, başarılı ve çalışan projeler imza atan ÇÖZÜM Yazılım ile çalışma kararı almıştır. Bu kapsamda Bursa Mamul deposu, axata/WM Depo Yönetim Sistemi ile yönetilecektir.
Konu : 2010

Haber : Büyük tekstil firmalarından biri olan COLIN's, ÇÖZÜM Yazılımı tercih etmiştir. BU kapsamada TÜRKİYE, RUSYA ve UKRAYNA depoları axata/WM Depo Yönetim Sistemi ile yönetilecektir. Pilot uygulama olan Türkiye deposu, canlı kullanıma başarı bir şekilde geçmiştir.
Konu : 2010

Haber : Dünya Cola Devlerinden biri olan PEPSİ'de, axata/WM Depo Yönetim Sistemi yaygınlaştırma işlemleri devam etmektedir. İzmir Bölge Depo Mart 2010 devreye alınmıştır. Böylece devereye alınan bölge depo sayısı 4 olmuştur. Çorlu fabrikadan sonra, Nisan 2010 da ise İzmir Fabrika canlı kullanma geçecektir.
Konu : 2010

Haber : Ekleme parçaları konusunda Türkiye'de lider konumda olan EKPAŞ, axata/WM Depo Yönetim Sistemi ile deposunu yönetme kararı almıştır. EKPAŞ, standart yapısı ve profosyonel kadrosu ile axata/WM'e, bir ay gibi kısa sürede canlı kullanıma geçmiştir.
Konu : 2009

Haber : NUMİL GIDA ÜRÜNLERİ SAN.ve Tic. A.Ş.'nin İSTANBUL ve Anadolu'da bulunan belirlenmiş distribütörlerinde axata/WM Depo Yönetim Sistemine geçilmesine karar verilmiştir. Bu kapsamda ARPACIOĞLU Grup ve HEDEF Grup depolarında axata/WM Depo Yönetim Sistemi başarı ile hayata geçirilmiştir. Diğer distribütör depoların da geçirilmesi için çalışmalar başlatılmıştır.
Konu : 2009

Haber : Yurtdışı açılımımız devam ediyor...Çözüm Yazılım, Ceva Lojistik ile birlikte Yunanistan'da Depo Yönetim Sistemi uygulamasını başarıyla gerçekleştirmiştir.
Konu : 2009

Haber : ICL tarafından yönetilen Marks & Spancer operasyonu, ÇÖZÜM Yazılım Depo Yönetim Sistemi ile çalışmaya başlamıştır. Böylece ÜLKER-NETLOG bünyesinde devreye alınan depo sayısı 25 olmuştur. ÇÖZÜM Yazılım Türkiye'de 3 yılda bu kadar çok depoyu devreye alan tek şirket ünvanına sahip olmuştur.
Konu : 2008

Haber : Depolar artık internet üzerinden izlenebilecek ve kontrol edilecektir. ÇÖZÜM Yazılım WEB platformuna geçişi tamamlanmıştır.
Konu : 2008

Haber : İçecek devi olan PEPSİ(PBG) Türkiye'deki fabrika ve bölge depolarında kullanmak üzere, ÇÖZÜM Yazılım ile işbirliği yapmıştır. Bu kapsamda Türkiye'de faliyette olan fabrika depolarında ve bölge dağıtım depolarında ÇÖZÜM Yazılım tarafından geliştirilen Depo Yönetim Sİstemi yazılımı kullanılması kararlaştırılmıştır.
Konu : 2007

Haber : ÇÖZÜM Yazılım ilk ihracatını gerçekleştirdi. Artık yurtdışında da rekabet gücümüz var. Türkiye'de birçok firmanın güvenerek iş birliği yaptığı ÇÖZÜM Yazılım, Azerbaycan(Bakü) de Depo Yönetim Sistemi kuracak.
Konu : 2007

Haber : İşte bir ilk daha... TOYOTA Türkiye tarafından başarılı görülen projemiz C/TRUCK(Yükleme Yazılımı) TOYOTA İngiltere ve TOYOTA Belçika fabrikalarından da kabül görmüştür. ÇÖZÜM Yazılım olarak, Avrupa'ya yazılım ihracatını gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşamaktayız.
Konu : 2007

Haber : Türkiye Beyaz eşya devi ARÇELİK, Eskişehir Buzdolabı İşletmesi için ÇÖZÜM Yazılımı seçmiştir. KOÇ SİSTEM ile birlikte geliştirlen proje ile, Buzdolabı işletmesi bünyesinde bulunan malzeme ve hammadde depolarının kontrol ve yönetimi, Depo Yönetim Sistemi yazılımı tarafından yapılmaktadır.
 
Anasayfa Hakkımızda Çözümlerimiz Referanslarımız Dökümanlar Haberler İletişim
 
Çözüm Bilgisayar ve Yazılım ©  2010